Historie

Best in Design 2018

Do devátého ročníku se přihlásili mladí designeři z 52 zemí světa! Absolutní vítězkou se stala Markéta Nováková se svojí koloběžkou Lunt z kategorie produktového designu. Pojďme si připomenout tento prestižní rok.

více

Best in Design 2017

Talent už nestačil – osmý ročník soutěže pro mladé designéry se loni přejmenoval na Best in Design. O přízeň poroty soutěžilo celkem 726 přihlášených prací z celého světa. Absolutním vítězem se stal student designu oděvu Lukáš Krnáč se svou kolekcí SUNDAY, která odrážela absurdní tradici z jeho dětství.

více

Talent Designu 2016

Do sedmého ročníku Talent designu 2016 se přihlásilo celkem 1 320 prací. Počet přihlášek se oproti předchozímu ročníku zdvojnásobil, což svědčí o vzrůstající oblibě soutěže v tuzemsku i ve světě. Soutěžní práce k nám totiž chodí nejen z Maďarska, Bulharska, Itálie, Španělska, Dánska, Polska, Slovenska, ale i ze Singapuru, Jižní Koreje, Íránu, USA, Indie či Brazílie. Slavnostní galavečer a vyhlášení vítězů Talent designu 2016 proběhl 29. dubna v Kongresovém centru ve Zlíně. Nyní už ale hledáme ty nejlepší talenty s novým názvem soutěže Best in Design!

více

Talent Designu 2014

Do šestého ročníku Talent designu 2014 se přihlásilo celkem 633 prací. Daří se tak dodržovat trend vzrůstajícího počtu přihášených prací. Soutěžní práce k nám putovaly z Bulharska, Maďarska, Itálie, Španělska, Dánska, Polska, Slovenska, ale i z daleké Indie a Brazílie. Slavnostní galavečer, a tedy vyhlášení vítězů, TALENT DESIGNU 2014 proběhl 24. dubna v Kongresovém centru ve Zlíně.

více

Talent Designu 2013

Do pátého ročníku designové soutěže se přihlásilo přes 504 soutěžních prací studentů zejména z České a Slovenské republiky, ale také z Rakouska, Německa, Itálie, Maďarska, Litvy, Turecka a spousty dalších států. Oficiální vyhlášení vítězů ceny TALENT DESIGNU 2013 proběhlo 2. 5. 2013 v Kongresovém centru ve Zlíně.

více

Talent Designu 2012

Ve čtvrtém ročníku se o titul Talent designu popralo celkem 320 soutěžních prací od studentů z České a Slovenské republiky, dále pak z Dánska, Velké Británie, Německa, Itálie, Estonska, Polska, Indie a spousty dalších států. Vítěz ceny TALENT DESIGNU 2012 byl za zvuku famfár vyhlášen ve středu 13. března v Kongresovém centru ve Zlíně.

více

Talent Designu 2011

Do třetího ročníku designové soutěže se přihlásilo přes 270 soutěžních prací studentů zejména z České a Slovenské republiky, ale také z Rakouska, Německa, Itálie, Estonska, Španělska, Mexika a spousty dalších států. Oficiální vyhlášení vítězů cenu TALENT DESIGNU 2011 proběhlo ve čtvrtek 16. února v Kongresovém centru ve Zlíně.

více

Talent Designu 2010

Do druhého ročníku boje o titul Talent designu se zapojilo celkem 101 prací od studentů především z České a Slovenské republiky, ale také z Litvy nebo Itálie. Oficiální vyhlášení ceny TALENT DESIGNU 2010 proběhlo v úterý 22. února ve foyer rektorátu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

více

Talent Designu 2009

V prvním ročníku se o titul Talent designu popralo celkem 76 prací z celé České republiky. Oficiální vyhlášení vítězů proběhlo 19. ledna ve Zlíně na slavnostním večeru v kulturním centru Alternativa. Součástí byla kromě kulturního programu i vernisáž soutěžních prací. Během roku 2010 byla realizována putovní výstava soutěžních návrhů v galeriích v rámci České a Slovenské republiky.

více