Best in Design

Best in Design je mezinárodní soutěž pro mladé designéry. Ve hře jsou nejen finanční odměny v rozmezí od 200 € do 4 000 €, ale především obrovská příležitost získat zpětnou vazbu, porovnat se s mladými designéry z celého světa, ukázat, co v tobě je a třeba i odstartovat svou kariéru. Jediné, co ti stačí k přihlášení, je odvaha a talent.

Kdo může soutěžit?

Do soutěže se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak autorské kolektivy ve věku do 30 let. Autoři mohou vytáhnout všechna svá esa z rukávu – počet prací, které lze přihlásit, není omezený. Navíc se za tuhle hru nic neplatí.

Proč se nebát riskovat a přihlásit se?  

Protože risk je zisk a v Best in Design nelze nic ztratit, jen získat. Odměnu, zkušenosti, příležitosti. Jde jen o to, ukázat, že design je tvá srdcová záležitost.

4 kategorie

Můžeš získat ocenění v jedné ze čtyř kategorií (Industrial design, Product design, Fashion design a Communication design) a usilovat o hlavní cenu Best in Design.

Zlin Design Week

Zlin Design Week je organizovaný Fakultou multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Již po páté promění Zlín od 3. do 10. 5. 2019 v město designu. Můžeš se těšit na celou řadu výstav a instalací, přednášek, workshopů, celodenní Konferenci o designu a marketingu, galavečer soutěže Best in Design a velkou škálu doprovodných aktivit. Přijeď ho zažít i ty, nabrat inspiraci a užít si týden plný designu a setkávání.

Co a jak

Nezapomeň, že přihlásit se můžeš do 17.2.2019. Vše ostatní najdeš zde.